Bahçenize Dair Herşey

Tecrübeli, toprak ile uğraşmaktan keyif alan, Bahçıvanlık bir sanattır diyen "Uzman Bahçıvan" ekibi ile sizlere yeşil alanlar yapıyoruz.

  • Çim biçilmesi ihmale gelmez bir iştir,düzenli bir sulama ile beraber ilaçlanması ve biçilmesi gereklidir.
  • Çimler ılık ve yağışlı zamanlarda çabuk uzar,bu dönemlerde haftada iki kere biçilmesi gerekebilir,Sıcak ve kuru havalarda ise büyümeleri yavaşlar ve daha seyrek biçilir.
  • Çimler biçilmeden önce esnek çim tırmığı ile hertürlü artık ve kuru yapraklar temizlenir,tırmıklama sırasında otlar havalandığı için daha sağlıklı biçilir,Özellikle yonca gibi yayılan yabani otlar bu işlemle kabarır ve dipten biçildiği için körelir.
  • Çimler özellikle sıcak ve güneşli havalarda akşamüstü biçilir,hemen sonrasında bolca sulanır, su verilmezse kolayca sararır.
  • Çim biçilecek alan ve sahası kuru olmalıdır,aksi halde ıslak çim kırpıntıları ve toprak makinanın içine ve bıçaklara sıvanarak makinaya zarar verir.
  • Çimlerin boyu 5 cm yi geçince biçilmelidir,fazla uzamış çimler ilk seferde derin biçilmez,yavaş yavaş kısaltılır,önce çim makinasının bıçağı uygun yüksekliğe getirilir,standart kesim için 2.5 cm yükseklik uygundur.

Assertively integrate resource sucking sources through resource maximizing channels. Seamlessly deliver virtual paradigms through web-enabled value. Progressively parallel task turnkey materials without effective leadership skills.

Enthusiastically orchestrate premier web services whereas turnkey relationships. Competently procrastinate goal-oriented catalysts for change through resource-leveling.

TOP