BİZ KİMİZ ?

1001 Asansör ve Bina Hizmetleri olarak müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması ve yapılan çalışmalarında aynı şekilde %100 memnuniyet odaklı olması başlıca prensiplerimizdendir.

Asansör

İyi bir müşteri ilişkisi ile mutlu müşteri portföyü oluşturmak, kaliteli asansör tasarımlarımızla hizmetinizde olmaktan onur ve gurur duyarız. Bunun yanında bakım, onarım, revizyon  ve proje çalışmaları da profesyonel ekibimizle sizlerin hizmetine sunulacaktır. Asansör ve diğer ekipmanlarda çıkan problemlerin en kısa sürede çözümü üretilip hızlı bir şekilde çözülecektir. Size ve işinize karşı bu hassasiyet sürekli olarak hatırlanıp, yapılacak olan işlemlerin memnun edici olmasına dikkat edilecektir.
Firmamız profesyonel ve tecrübeli ekibiyle birlikte verimli entegrasyon sürecini birlikte tamamlamak için size hizmet vermeye hazırdır. İşiniz için en uygun asansör keşfi yapılır ve sizi memnun edici bir şekilde temin edilip montaj işlemi gerçekleştirilir. Bunun yanında özenli bir çalışma ile gerekli planlamalar yapılarak düzgün bir şekilde ölçüm işlemleri gerçekleştirilip asansörünüzün en ideal şekilde çalışması adına gereken her şey firmamız tarafından sağlanacaktır. Montaj yapılacak bina için eksiklikler ve fazlalıklar tespit edilip itinalı bir çalışma yürütülecektir. Bununla beraber montaj süreci hızlı ve bir o kadar da verimli bir şekilde yapılacaktır. Asansör kabini için uygun bir bölge tespiti yapıldıktan sonra  montaj süreci gerçekleştirilecektir. Şık ve kaliteli bir tasarımla binanız için en verimli asansör ile size daha iyi bir imaj katmak için gereken önem gösterilecektir. Siz ve müşterileriniz en iyi şekilde bu yapıları kullanarak sizin daha iyi bir marka imajına sahip olmanız için de asansör konusunda gereken çalışmaları sizin için özenli ve dikkatli bir biçimde yapacaktır.

Bina Hizmetleri

1001 Asansör ve Bina Hizmetleri, İstanbul ‘da hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzmanlaşmış ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik için hizmetinizdeyiz” sloganı ile  siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur. Temizlik sektöründe kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yaşam alanlarımızın her noktasını temiz ve hijyenik tutmaya yönelik çıktığımız yolda, her kesin ve her kesimin her an ihtiyacı olan en temizi sağlamak, temizliği her nokaya uyğulamak amacıyla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.
  • Yüzeye ve ürüne göre doğru tespit edilmiş kimyasalları, doğru ellerde uyğulatarak müşteri memnuniyetinde zirveye çıktık.
  • Uzman çalışanlarımız tarafından uygulanan işlemler sonucunda sürekli müşteri portföyümüzü genişlettik.
  • Sonuç odaklı çözümler ile zoru başarıp her noktaya ulaşabildik.
  • Garantili ve güler yüzlü hizmet sunumu ile sayısız tebriklere hak kazandık.
  • Hızlı ve pratik çözümler ile daima yanınızda olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

 

TOP